Hakkımızda

Köpek ve kedilerinize eşsiz bir rahatlık ve yüksek standartlarda bir deneyim sunmak üzere tasarlanmış olan otelimiz, Zekeriyaköy’de Türkiye’nin en prestijli evcil hayvan otellerinden biridir. Amacımız, bize emanet ettiğiniz köpek ve kedilerinizle 24 saat birebir ilgilenerek, güvenli, huzurlu ve sevgi dolu bir ortamda mutlu vakit geçirmelerini sağlamak.
ADA Pet Hotel, doğayla iç içe, geniş konaklama ve oyun alanlarıyla, kelimenin tam anlamıyla bir evcil hayvan otelidir. Otelimizin ana kuruluş nedenlerinden biri çok sevdiğimiz köpeklerinizin kafeslerde ya da hijyenik olmayan ortamlarda tutulmaması gerektiğini düşünmemizdir. Bu yüzden prensibimiz misafir ettiğimiz köpeklerin zamanlarını olabildiğince özgür ve konforlu bir şekilde geçirmelerini sağlamak. Bu prensip dogrultusunda ADA Pet Hotel, butik otel konseptiyle az sayıda köpek kabul etmektedir.
ADA Pet Hotel’de kedileriniz için de yer var tabii ki. Köpekler kadar geniş alanlara sahip olmasalar da, onlar için ayrılmış olan odalarında konaklıyor ve çeşitli oyuncaklarla vakit geçiriyorlar. Çalışanlarımız, köpeklerle vakit geçirdiği gibi, kedilerle de oyun oynayarak ilgileniyorlar. Düzenli olarak temizlenen kedi odalarında da, hijyen en önemli unsurumuz.
Otelimizi düzenli ziyaret eden veterinerimizin yanı sıra 24 saat ulaşabileceğimiz veterinerlik hizmeti de, özellikle geceleri, bize yalnızca bir telefon uzaklığında.